Rytinės pamokėlės skirtos vaikams, kurie nelanko darželio, tačiau tėveliai nori, kad jų vaikai gautų visapusišką ugdymą. Tai trijų valandų užsiėmimai nuo pirmadienio iki ketvirtadienio, kur vaikų ugdymas prasideda nuo ryto rato, vėliau vyksta kūrybinės dirbtuvės, darbas su skaičiais ir raidėmis, o paskutinė užsiėmimų valanda būna skiriama anglų arba muzikos pamokoms.

Ryto rato metu: vaikams sekamos pasakos, supažindinami su dienos tema, mokomės pasaulio pažinimo, mokomės dalyvauti grupinėje veikloje, žaidimuose.

Kūrybinis pamokos laikas: skirtas mokytis pažinti raides ir skaičius, išmokti kirpti, taisyklingai laikyti rašymo priemones, vyresnieji pradės mokytis dirbti su pratybomis, mažesnieji darys kūrybinius darbelius.

Anglų kalbos pamokėlės: vyksta du kartus per savaitę, kurių metu vaikai ne tik mokosi anglų kalbos, bet taip atlieka atitinkamas užduotis pratybose, mokosi dainelių ir žaidimų anglų kalba.

Muzikos pamokos: vyksta du kartus per savaitę. Jų metu vaikučiai mokosi ne tik dainuoti, bet ir šokti bei vaidinti.

Kaip kilo mintis organizuoti tokio tipo pamokėles. Kaip ir visa “Džiunglių salos” mokyklėlės idėja, taip ir šių užsiėmimų idėja pirmiausia ateina iš savo pačios vaikų, vėliau iš darbinės patirties ir galiausiai ateina suvokimas, kad reikia tą daryti.

Visų pirma, pati susidūriau su problema, kai rinkau savo sūnui darželį: neradau valstybinio, kuris atitiktų mano keliamus reikalavimus, tada užsimojau ieškoti privataus, tikėjausi, kad bent jau ten, tikrai rasiu tokį ugdymą, kurio noriu savo sūnui. Tačiau daugumoje įstaigų vaikų dienos planas susideda iš ryto rato, piešimo ir žaidimo lauke. O man taip norėjosi, kad vaikas ne tik lakstytų po pievas, bet jau būtų ruošiamas ir mokyklai.

Taigi, šių pamokėlių tikslas, kad Jūsų vaikas, rytinėje veikloje gautų visą reikiamą ugdymą pagal jo amžių ir raidą, o likusią dienos dalį, pasaulio pažinimo mokysis kartu su Jumis.

Pamokėlių kaina ir laikas: Užsiėmimai vyksta keturias dienas per savaitę, nuo pirmadienio iki ketvirtadienio nuo 9 – 12 valandos. Mėnesio kaina 150 eurų.